facebook twitter Google Plus
Hangimiz Sevmedik 22. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar

Hangimiz Sevmedik 22. Bölüm Fragmanı

Reklamlar
yorum yap
Sitene Ekle

NOT: Fragman çalışmazsa
Fragmanı Tamekran İzle
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Loading...
Hangimiz Sevmedik 22. Bölüm Fragmanı özeti:

Geçtiğimiz hafta trt 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve başrollerinde birbirinden güzel oyuncuların yer aldığı Hangimiz Sevmedik dizisi 22. bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. 22. Bölüm tanıtım fragmanı internette ilk Fragman-tv.com'da ekranlarınıza getirdik. Adile'nin hastalığı herkesi endişelendiriyor. Tarık ve Itır barışacak mı? Adile ve Münir Şener'le Ayşen'i evlendirecek mi? Şener'le Ayşen evleneceği için çok mutludur fakat bu durumdan İlyas hiçte memnun değildir.


Hangimiz Sevmedik dizisi her Pazartesi - 20.00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Hangimiz Sevmedik 22. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Hangimiz Sevmedik dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Hangimiz Sevmedik 22. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum Gülay Ali

Bu diziyi ve oyuncularını çook seviorum.❤️


Anahtar kelimeler: Hangimiz Sevmedik 22. Bölüm Fragmanı, Hangimiz Sevmedik ,Hangimiz Sevmedik dizisi,Hangimiz Sevmedik fragmanı,Hangimiz Sevmedik oyuncuları,Hangimiz Sevmedik konusu, Hangimiz Sevmedik 22. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Hangimiz Sevmedik 22. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Hangimiz Sevmedik 22. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Hangimiz Sevmedik 22. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Hangimiz Sevmedik 22. Bölüm Fragmanı neler olacak, Hangimiz Sevmedik 22. Bölüm Fragmanı özeti